Finance

Antonio Banderas se stěhuje. Své sídlo prodává za neuvěřitelnou sumu

Kdo by nechtěl bydlet v luxusním bytě slavné osobnosti? Jistě každý. Ovšem jen málokdy se ukáže příležitost. Mnozí slavní totiž své nemovitost neprodávají, často k tomu dochází jenom v případě finanční tísně. V nedávné době se však na realitním trhu ocitla zajímavá položka, a sice luxusní newyorský byt AntioniaBanderase. Herec, kterého můžeme znát například z nestárnoucího filmového snímku Zorro: Tajemná tvář se však nedostal do finanční tísně, jenom se zkrátka rozhodl se svou manželkou přestěhovat. Proto se rozhodl svůj newyorský byt prodat, a to za osm milionů amerických dolarů.

Antonio Banderas byl svého času velmi oblíbeným hercem. Milovaly ho především ženy, protože vypadal opravdu k světu. Nyní mu táhne na šedesát, možná proto se rozhodl odstěhovat se z rušné newyorské metropole do krásného Los Angeles. A svůj velmi luxusní byt tak přenechal novým majitelům, kteří se budou moct chlubit tím, že žijí tam, kde žil i sám Banderas.

Kde newyorský byt leží?

Otázkou však je, kde se byt nachází. Přece jen New York je obrovský a je to velmi rušná metropole, a tak byt v rušné oblasti nebude to pravé pro každého. Naštěstí Banderasův byt nalezneme u Central Parku, tudíž v krásné klidné oblasti. Na Central Park se díval z okna svého obývacího pokoje, tudíž umístění bytu je skutečně fantastické.

Jak to uvnitř bytu vypadá?

Důležité je také vědět, jak to uvnitř Banderasova bytu vypadá. Jedná se o obrovskou rezidenci skládající se ze čtyř pokojů, čtyř koupelen, krásného výhledu, jídelny a samozřejmě obývacího pokoje a prostorní kuchyně.

Dominantou celého bytu je krásný, prostorný krb, u něhož je umístěna pohodlná sedačka. Elegantní dojem dodají trámové stropy a velmi, velmi formální jídelna, která se podobá zámeckým jídelnám. Nesmíme opomenout ani kuchyni, která je moderní v šedobílém zbarvení.