Půjčky

Creditportal půjčka

Jak si půjčit na Creditportal? Půjčit si od CreditPortal je jeden z jednodušších způsobů a asi mnohem jednodušší než byste si mohli myslet. Stačí prostě zažádat o půjčku online přes internet nebo pomocí telefonu a následně během několika minut po schválení vaší žádosti, prostě máte finanční prostředky k dispozici na vašem účtu. Při žádosti jen u sebe mějte svůj mobilní telefon, na který vám bude doručený potvrzovací kód.

Poprvé nebo opakovaně

Pokud si půjčujete poprvé, vyberte si půjčku, která se hodí právě vám. Následně vyplňte žádost o půjčku a potvrďte jí pomocí autorizační SMS. Vaše peníze budete mít doslova za do několik minut. Pokud pak chcete vaši půjčku pouze zopakovat, přihlaste se do vašeho účtu a potvrďte jí opět svojí autorizační SMS.

Jak svou půjčku musíte splatit? Půjčky od CreditPortal jsou velmi flexibilní, můžete si sami zvolit, jaká bude výška vaší půjčky a na jak dlouho půjčku budete potřebovat. Operátoři z CreditPortal vás budou vždy s dostatečným předstihem informovat a připomenou vám, kdy je potřeba půjčku uhradit.

Schopnost splácet

Už ve chvíli, kdy o vaši půjčku požádáte, musíte být sami připraveni, že ji budete muset uhradit. Je třeba si uvědomit, zda ji budete moci také splatit. Každý klient, který bude splácet své půjčky řádně a včas bude mít na další půjčky slevy a bonusy.

Potřebujete-li na CreditPortal prodloužit splatnost, což se může stát, je možné to udělat. V životě mohou nastat nečekané situace, kdy musíte odjet, stane se nehoda, nepřijde vám od zaměstnavatele včas výplata, opozdí se dávky mateřské či sociální dávky, prostě může nastat cokoliv. I na tyto situace je CreditPortal půjčka připravená a proto umožňuje takové krátké období pomoci překlenout dalším prodloužením splatnosti půjčky. V tomto případě zavoláte na Zákaznickou linku nebo si prodloužíte svoji půjčku přímo ve své Klientské zóně přes internet.