Podnikání

Jaká kniha pro vás může znamenat miliony?

Cesta podnikání je v dnešní době opravdu populární. Mnoho lidí touží být svým vlastním pánem, a tak se většinou stanou podnikateli. Jenže tato cesta není bez úskalí, protože i zde se můžete setkat s řadou problémů, které pro vás následně mohou znamenat krach firmy. Většinou se jedná o drobnosti, kterých byste se mohli vyvarovat, pokud byste se zaměřili na růst své osobnosti, konkrétně na čtení, protože právě pomocí knih můžete přijít na různé fígly, tipy, triky a rady, jak na správné a prosperující podnikání.

Velká většina podnikatelů se zaměřuje na čtení knih od více úspěšných lidí v jejich oboru a učí se. Učení je jednoznačně tou nejlepší cestou vedoucí k úspěchu. Učení není jen ve škole, ale to největší a nejlepší se naučíte především v životě. S knihami se můžete přiučit právě tomu, co opravdu do podnikání potřebujete. Jaké knihy jsou ale nejlepší?

Ty od Kiyosakiho

Robert Kiyosaki je jeden z těch nejlepších motivačních podnikatelů současnosti a jeho myšlenky jsou nápomocné pro mnoho živnostníků. Díky svým dílům, mezi které patří určitě například Bohatý táta, chudý táta nebo NEfér výhoda, naučil podnikatele růst a zaměřovat se na své myšlenky a názory, se kterými lze pouze dosáhnout stanoveného úspěchu. Pojednává se o opravdu aktuálních věcech, které jistě budou zajímat především nováčky v tomto oboru. Na své si ale přijdou i ti zběhlejší.

Napoleon Hill

I tento spisovatel (nebo spíše motivační podnikatel) naučil mnohé lidi správně podnikat. Například ve své díle Myšlením k bohatství přiměl lidi uvažovat nad svými rozhodnutími a také je mimo jiné naučil i správnému chování při nejrůznějších pohovorech.

Pracujte jen čtyři hodiny týdně

Další velmi známé dílo „Čtyřhodinový pracovní týden“ nám také přibližuje problematiku podnikání a ukazuje nám, že bychom se měli zaměřovat na efektivitu, ne na pracovní dobu. Buďte efektivní a budete i v zaměstnání svým vlastním pánem.