Finance

Obchodování s Globtrex nikdy nebylo snazší

Obchodujte kdekoli a kdykoli – na počítači, v prohlížeči a na cestách s vaším smartphonem nebo tabletem – to je nabídka, kterou Globtrex.com láká nové uživatele a těší ty stávající. Chcete přístup ke všem obchodním produktům Globtrex.com? Není problém a to hned na několika platformách.

Meta Trader 5

Uživatelsky přívětivá platforma, která vám poskytuje svobodu obchodování v plném rozsahu, je další verzí populární platformy Meta Trader 4. S tou už má Globtrex.com bohaté zkušenosti a není proto divu, že neváhá poskytovat i její modernější verzi.

MetaTrader 5 je navržen tak, aby podporoval jak začátečníky, tak i zkušené obchodníky. Kompletujte transakce, prohlížejte status svého účtu, zůstaňte informovaní o finančních novinkách a zobrazte si analytické grafy, které Vám pomohou činit obchodní rozhodnutí – v prohlížeči s MT5 Web Traderem a mobilu či tabletu s Mobile Traderem.

Indigo Trader

V květnu spustil Globtrex.com pro své klienty novou obchodní platformu Indigo Trader. Platforma Indigo Trader byla navržena jako uživatelsky přívětivá platforma, kde jsou veškeré funkce dostupné během pár klepnutí a zároveň disponuje spoustou vylepšených možností, jak se přizpůsobit vašim představám pro obchodování.

Indigo Trader poskytuje nejen přístup k technickým analytickým nástrojům, ale i k nabídkám v reálném čase i k pokročilým grafům. K dispozici je v náhledu vždy více grafů pro získání mnohem lepšího přehledu. Online obchodování s CFD také zahrnuje použití nástrojů správy rizika. V nabídce je například Stop Loss, nebo třeba Take Profit a další. Samozřejmostí je interaktivní uživatelské rozhraní.

I zde je k dispozici inovativní mobilní platforma, která umožňuje využít veškerých nástrojů a funkcí na všech Android i Apple zařízeních.