Půjčky

Refinancování půjček

Máte zájem o refinancování půjček? Už o tom dlouho uvažujete a nevíte stále jak na to? Jakákoliv doba je vhodná právě na sloučení a refinancování půjček. Je-li třeba finance přehodnotit a lépe zpracovat, obraťte se na odborníky. Splácíte-li každý měsíc svůj vysoký úvěr, často vás určitě napadne, jak by šlo splácet méně. A ono to jde vždy, díky refinancování půjček si snížíte vaši splátku a splátku vašeho úvěru o stovky, ale i o tisíce korun.

Sloučit lze mnoho půjček do jedné

Spotřebitelský úvěr, bankovní či nebankovní půjčku, kontokorent či kreditku splácí v dnešní době více než třetina domácností v České republice. Problémem ale je, že si lidé často půjčují bez rozmyslu a bezhlavě a pak neví, jak z toho ven. Neznají konkrétní podmínky získaného úvěru. Polovina lidí si vůbec před uzavřením úvěru nezjistí podmínky a aktivně neporovnává ani jaké podmínky nabízí mnoho konkurenčních nabídek.

S podmínkami spotřebitelských úvěrů není mnoho lidí spokojeno. Lze tedy přejít k jiné bance, dá se využít výhodnější nabídka, dají se snížit výše měsíční splátky a také následně ušetřit díky tomu nemalé peníze. Refinancování půjčky je snadné. Refinancování má smyl zejména v případě, kdy při stejném počtu vašich splátek, budete v nové bance v konečné částce platit nižší splátku.

Splácejte pak méně a současně ne déle. Refinancování je převedení vaší stávající půjčky k nové bance, která vám nabídne mnohem výhodnější podmínky, než jsou ty současné. Refinancování půjčky již u nás využívá stále více lidí, kteří tak ušetří i desetitisíce korun. Jednoduše se tak prostě zbavíte vysokých splátek u nevýhodných půjček, které máte již z dřívější doby.

Zbavte se poplatků

Pokud máte momentálně u stávajícího úvěru poplatky, refinancování je možnost jak se jich zbavit, a tím se vám měsíční splátka také výrazně sníží. Refinancování úvěru vám v konečném důsledku sníží vaši splátku až o 25 % a to při zachování stejné doby splácení.

Půjčku lze převést snadno a refinancovat lze každý váš spotřebitelský úvěr. Konsolidované půjčky, sloučení splátky z více půjček do jedné na konci s jednou splátkou, jakékoliv libovolné hotovostní půjčky, bankovní i nebankovní, účelové půjčky třeba i na nákup auta, spotřebičů nebo poskytnuté neúčelové půjčky a úvěry, to vše je možné.

Pro převedení půjčky vám nakonec obvykle stačí pouze pár minut. Jako doklady stačí i kopie smlouvy. Ostatní nutnou administrativu pak vaše nová banka zařídí pohodlně za vás. Zařídit refinancování půjčky lze i z pohodlí vašeho domova.