Půjčky

Top deset bankovních půjček

Půjčit si dneska potřebuje opravdu každý. V současné době lidé sice mají dostatek peněz, jelikož se neustále zvyšují mzdy, na druhou stranu si nešetří a utrácí za všechno, co jim přijde pod ruku. Na mnohé jejich vytoužené věci jim nezbývají peníze, a tak aniž by vyčkali na další měsíc, vezmou si půjčku, aby ukonejšili své potřeby. Jenže se tak zbytečně dostávají do dluhů, které posléze nemají konce. Pokud jste se rozhodli přidat do skupiny dlužníků, máme pro vás alespoň seznam top deseti nejvýhodnějších půjček na trhu.

Pokud jste si v minulosti chtěli půjčit peníze, určitě vás zaskočilo množství půjček, které na trhu je. Nejvíce se využívají nebankovní půjčky, jelikož jsou to rychlé peníze ihned na účet, o které je možné požádat online. Jenže v rámci nebankovních půjček si nemůžete půjčit miliony, ale jen několik desítek tisíc korun.

U bankovních půjček je samozřejmě částka neomezená, bohužel jsou mnohé bankovní půjčky poměrně nevýhodné díky svým úrokům. Abyste se nemuseli brodit nabídkami půjček, vybrali jsme vám ty nejvýhodnější půjčky na trhu.

Sberbank, Air Bank, Raiffeissenbank

To jsou tři top bankovní půjčky, které se pyšní těmi nejnižšími úroky, a to od 4,9 procent. Obecně u těchto tří společností poskytujících půjčky můžete získat až jeden milion korun, a to s výše uvedeným úrokem. Stejný úrok nabízí také čtvrtá v pořadí, a sice MONETA Money Bank.

ČSOB, Equa Bank a Česká spořitelna

K dalším výhodným společnostem nabízejících půjčky patří také společnosti ČSOB, Equa Bank a Česká spořitelna, mimo jiné také Komerční bank či mBank, kde je úvěr od 5,7 procent. Od skoro sedmi procent u úroků nabízí půjčky Poštovní spořitelna.

Pro jakou společnost poskytujících úvěry se rozhodnete vy? Vybrali jsme vám top deset společností, abyste se nemuseli brodit velkým množstvím půjček.