Půjčky

Air Bank – půjčka, která nic neschovává

Televize je plná nejrůznějších reklam, které nám den co den kazí dobrý požitek z filmu. Bohužel se jedná o takové reklamy, které jsou navíc ještě pěkně chytlavé, a tak třeba slogan či melodii z reklam nemůžeme pustit z hlavy ještě nějaký ten pátek. To je ovšem přesně to, co společnosti, kterým dané chytlavé reklamy patří, chtějí. Chtějí se nám dostat nevědomě do podvědomí, abychom si ve chvíli, kdy budeme potřebovat jejich služby, vzpomněli zrovna na ně. Bohužel se však do paměti vryjí ty společnosti, které nemají zrovna dobrou historii. Jasně, že existují výjimky, ale najde se jich jen pár.

Jednou z takových výjimek je třeba velmi chytlavá reklama Air Bank. Určitě si vzpomínáte na obézního muže, který nabízí ty nejvíce nevýhodné půjčky ve svém okolí. Snaží se o to, aby lidé platili co nejvíce. Má opravdu vysoké úroky, díky kterým následně zaplatíme dvojnásobek až trojnásobek půjčené částky. A pak je tu druhá strana, která zastupuje právě banku Air Bank. Ta svou konkurenci naprosto válcuje velmi výhodnými podmínkami, mezi které se řadí především výhodný úrok a jiné výhody, které zlákají opravdu velkou většinu z nás. Podle srovnávání na různých internetových stránkách se dočteme velké chvály, a tak se právě kvůli těmto kladným recenzím stává Air Bank bankou, které můžeme důvěřovat a na kterou se můžeme obrátit, když potřebujeme půjčit.

Ať už tedy půjčku zvažujete z jakéhokoli důvodu, rychlé vyřízení vám právě tato bankovní instituce zaručuje. Také se jedná o lehké zažádání, což u mnoha bank není zrovna lehké. Většinou se setkáte se zádrhely ve smlouvě nebo si vás pěkně dlouho prověřují, než vám půjčku schválí. Tady jde vše rychle a bez problému. Jednoduše i banku můžete mít rádi – to je právě slogan, díky kterému si tuto banku pamatuje velká spousta z vás. Někdy je zkrátka i jedna věta obrovským marketingovým tahem.