Finance

Čas jsou peníze. I proces fakturace můžete zrychlit a zkrátit. Jak? Zapomeňte na papírování

Máte malou firmu, nebo jste živnostníci a trápí vás otázky, jak zvládnout stále se zvyšující nároky, které se na vás valí? Požadavků ze strany státu a finančních úřadů je skutečně spousta a přibývají nové, včetně například elektronické evidence tržeb. Jak všechny tyto byrokratické nároky splnit a zachovat si přiměřené zisky? Samozřejmě, že to není jednoduché.

Získáte dokonalý přehled o svém podnikání

Nejenom, že budete muset umět komukoli okamžitě vystavit evidovatelný doklad v elektronické podobě, zároveň samozřejmě potřebujete mít neustálý přehled o svém podnikání. Kolik činí vaše výdaje, jaké máte zisky. Nejspíše vám už teď jde ze všeho hlava kolem. Naštěstí ale existují aplikace, které vám pomohou zavést si do finančních toků pořádek a umožní vyhotovit fakturu i v okamžiku, kdy se zrovna nacházíte někde v terénu u zákazníka. Je to velmi jednoduché, vystavujte faktury pomocí aplikace ve svém chytrém telefonu. Co s takovými aplikacemi zvládnete dělat?

  • Můžete vystavovat jednoduché faktury přímo online
  • Systém je propojený s vaším účetnictvím, takže nemusíte dodatečně nic zadávat
  • V mobilní aplikaci pro iPhone, IPad, Android máte přehled o svém podnikání
  • Evidujete svoje náklady a máte kdykoli přehled o svých výdajích.
  • Vaše data jsou bezpečně uložena

Prověřte si náležitosti dokladu

Možná byste si rádi předem prověřili, zda účetní doklady, vystavené v aplikaci, odpovídají platným zákonům a mají všechny náležitosti. Pokud se chcete přesvědčit, potom si vyhledejte vzor faktury, abyste viděli, že doklad obsahuje všechny potřebné údaje o dodavateli i odběrateli.

Zjednodušte si účetnictví

Obrovskou výhodou je, že ušetříte čas s online fakturací. Nemusíte pak dodatečně prosedět spoustu času v kanceláři při papírování. Uspořené chvíle můžete investovat do vylepšení vašeho podnikání. Výrazně se vám zjednoduší i celý proces účetnictví.