Půjčky

Lze se vzít i za pár korun nebo je třeba si na svatbu půjčit?

Lidé stále častěji vstupují do svazku manželského. Zkrátka chtějí tak ztvrdit svou lásku, kterou jeden v druhém pěstují a neustále rozvíjí. Jenže mnozí lidé sice mají za cíl se vzít, ale plány jim zkazí částka, kterou musí za svatbu zaplatit. Ženy většinou touží po velké svatbě, která bude honosná, krásná, velkolepá, která bude plná hostů známých i neznámých. Jenže takové svatby jsou opravdu velice drahou záležitostÍ. Pokud patříte k lidem, kteří se chtějí vzít, ale nemají stovky tisíc korun na velkolepou svatbu, možná se ptáte, jestli je možné se vzít i za pár korun nebo jestli to nelze vyřešit jinak než půjčkami.  

V průměru se lidé berou za sto tisíc korun. V rámci svatby se musí obstarat obřad, hostina, také se musí obstarat květinová výzdoba, snubní prstýnky, svatební šaty, smoking a mnoho, mnoho dalšího. Menší oslavička na vesnici by možná vyšla o pár desítek tisíc korun méně. 

Jak se vzít za pár korun 

Pokud se však chcete vzít ještě levněji, tedy opravdu za pár korun, není to nic nereálného. Pravdou je, že levné svatby jsou třeba takové, které jsou jenom o svědcích a rodičích. Pokud chcete svatbu za pár korun, pak se musíte vzdát velkého snu o velkolepé, honosné svatbě (pokud tedy nemáte obrovskou zahradu za domem a čas a chuť si všechno udělat takzvaně sám – tedy upéct dorty, koláčky, vypálit slivovici nebo postarat se o květinovou výzdobu)  

Levnější svatby nemusí být jen o svědcích a rodičích, menší množství hostů se na nich klidně může nacházet.  

Půjčky a svatba 

Většina lidí to však řeší tak, že si na svatbu půjčí. K tomu dochází ve chvíli, kdy lidé nechtějí upouštět od svých představ a vizí o dokonalé svatbě. Zkrátka chtějí mít svatbu krásnou, když je jednou za život, tak si na ni půjčí a pár let ji splácí (doba splácení se odvíjí od půjčované částky).