Půjčky

Srovnání půjček

Potřebujete vyzkoušet srovnávání půjček? Co třeba vyzkoušet kalkulátor, který srovná všechny úvěrové nabídky. Tak třeba s FINmarket.cz t o jde snadno. Nenaletíte tak žádným podvodníkům. Nahlídněte do nabídky a najdete pouze půjčky od samých bezpečných a prověřených bankovních i nebankovních společností. Pomocí této on-line kalkulačky si lze jednoduše spočítat ten nejvýhodnější úvěr.

Vyberte si půjčku

Po zadání údajů o půjčce zvolíte dobu, na kterou si chcete půjčit. Čerpat můžete finance od 5 000 do 600 000 korun. Volitelná doba je od 6 do 96 měsíců. Spočítána vám bude měsíční splátka, RPSN a váš úrok.

Vyberete si mezi bankovní a nebankovní společností. Banky nabízí spíše větší obnosy a dlouhodobé půjčky. Nebankovní instituce zase nabízí drobné úvěry. Zadejte váš čistý měsíční příjem.

Následně vyplníte kontaktní údaje. Po vybrání půjčky vás budou pracovníci FINmarket.cz kontaktovat telefonem. O bezpečnost při zpracování osobních údajů není třeba se bát. FINmarket.cz plně respektuje soukromí všech klientů. Jsou splněny veškeré zákonné a technické náležitosti spojené s ochranou osobních dat.

Snadné sjednání půjčky

Po zakliknutí srovnání nabídek je vám nabídnutý ucelený přehled všech možností na srovnání půjček. Z tabulky je jasné, kolik budete muset splácet měsíčně, jaký bude úrok a přeplacená částka. Získáte údaje o společnosti i nabízeném produktu. Vaše rozhodování pak bude snadné. Budou vám sděleny šance na získání úvěru.

FINmarket.cz umí zařídit, aby sjednání úvěrové smlouvy bylo snadné. Všechny banky se sice chlubí svým úžasným zákaznickým servisem, ale z pohledu zákazníka to mnohdy tak není. Každá banka má jiný přístup a zavedený způsob sjednávání neexistuje.

FINmarket.cz má už rozdílné požadavky bank zmapovány. Připraví vše k uzavření úvěrové smlouvy a vše proběhne pak snadno a jednoduše, aby byl klient spokojen.