Podnikání

Chcete se posunout vpřed? Tipy na knihy, které stojí za přečtení

Pokud se zrovna nacházíte na mrtvém bodě, pokud se toužíte posunout vpřed, pak je načase se pustit do čtení. V současné době je k dispozici mnoho knih, které si kladou za cíl vás doslova “nakopnout” a motivovat do práce. Že o žádné takové knize, která by měla tento účinek nevíte? Pak vám přináším seznam knih, které rozhodně stojí za přečtení už jenom z toho důvodu, že vám přinesou trochu jiný pohled na svět i na život kolem vás.  

Bohatý táta, chudý táta 

Dalo by se říct, že alfou a omegou celého úspěšného podnikání nebo jakousi biblí každého podnikatele je kniha Bohatý táta, chudý táta. Jedná se o knihu, která vás naučí tomu, jak být finančně gramotným člověkem. Za unikátní knihou stojí Robert Kiyosaki, který vás naučí tomu, abyste nechali své peníze pracovat pro sebe.  

Inteligentní investor 

Pokud se však chcete dát spíše cestou investování, pak byste si měli přečíst knihu Inteligentní investor. Mluvíme tu o knize, kterou doporučuje i sám Warren Buffett. Warren Buffett je legendární investor, který se řadí ke špičkám v jeho oboru. On sám říká, že pokud by si knihu nepřečetl, jeho život by asi vypadal úplně jinak. Kniha je však nejen pro ty, kteří se chtějí stát aktivními investory.  

Nekonečná vnitřní síla 

Máte v plánu si konečně plnit své cíle, které jste si stanovili? Kladete si za cíl využívat naplno svou mysl a chcete konečně dosahovat úspěchů, o kterých sníte? Je načase si přečíst knihu od Anthonyho Robbinse, která nese název “Nekonenčná vnitřní síla”. Mluvíme tu o knize, která vás naučí, jak máte dosáhnout určitého výsledku a stát se následně finanční svobodným člověkem.  

Restart 

Další knihou, která stojí za přečtení v situaci, kdy jste na mrtvém bodě, je kniha Restart. Mluvíme tu o knize, která je pro všechny, kteří se rozhodli začít podnikat. Kniha je plná rad, které se však zdají být zcela v rozporu s byznys lekcemi. I možná proto se kniha stala tak oblíbenou.