Podnikání

Citáty Ziga Ziglara nejen o úspěchu a cílech

Hilary Hiltona můžete znát spíše jako Ziga Ziglara, což byl velmi úspěšný americký spisovatel, ale také obchodník a vojenský veterán. Na svém kontu má třiatřicet velice úspěšných knížek, z nichž nejprodávanější je rozhodně kniha nazvaná “See You At The Top”, které se prodaly skoro dva miliony kopií. On sám byl jistým motivátorem, inspiroval lidi po celém světě. Díky svým myšlenkám dokázal nakopnout lidi po celém světě, aby si splnili své cíle, aby šli za úspěchem, který je čeká. 

Kromě knih má zmiňovaný americký spisovatel na svém kontu i několik zajímavých výroků a citátů, které někdy dokážou dodat více motivace než všechny jeho knihy dohromady. Nechte se tedy inspirovat jeho nejznámějšími citáty a dosáhněte svých vizí a cílů stejně tako Zig Ziglar. 

Citáty Ziga Ziglara 

* “Jestliže nebudete mít každý den nějaký cíl, zůstaneš jen při snění.” 

* “Nemusíš být skvělý, abys začal. Ale musíš zašít, abys byl skvělý.” 

* “Lidé často říkají, že motivace netrvá věčně. Bohužel, stejně tak netrvá ani pocit čistoty, proto se denně sprchujeme.” 

* “Vítězství není všechno, ale vůle k vítězství ano.” 

* “Člověk není poražený, pokud je sražený k zemi. Poražený je ve chvíli, kdy na zemi zůstane.” 

* “Jestliže chceme dosáhnout něčeho velkého, musíme na tomto cíli pracovat každý den svého života.” 

* “Jsem přesvědčený, že celkový úspěch je o úspěších v mnoha oblastech života. Nemůžete být považovaný za úspěšného v kariérním životě, jestli je váš osobní život zcela v troskách.” 

* “Úspěch není cíl, je to cesta, je to směr, kterým jdete.” 

* “Ne talent, ale tvůj postoj rozhoduje o tom, co všechno dokážeš dosáhnout.” 

* “Dobré návyky se těžko nabývají, ale snadněji se s nimi žije. Zlozvyky se zase velice rychle získávají, ale život s nimi je velice náročný. 

* “Ještě nikdy nebyla na světě postavená socha na počest kritika.”