Půjčky

Essox půjčka

Bezpečná Essox půjčka nabízí možnost získat dostatečně výhodnou hotovostní půjčku a to na cokoliv. Není zkoumáno, na co budete chtít použít vaše peníze. Můžete je tedy použít na nákup jakýchkoliv produktů, třeba nových spotřebičů do domácnosti, sportovního vybavení, nábytku, prostě čehokoliv, po čem vaše srdce touží.

Essox půjčka je tedy neúčelový úvěr. Sjednává se přes finanční poradce Modré pyramidy stavební spořitelny. Tato půjčka je vysoce bezpečná, protože je pojištěna pro schopnost splácet, které je k této půjčce pro klienty zdarma. Půjčka je také navíc bez jakýchkoliv poplatků za zpracování.

Essox půjčka

  • úvěr je možno využít na cokoli
  • výše úvěru je v rozsahu od 15 000 do 200 000 Kč
  • délka splácení je od 6 do 84 měsíců
  • určeno pro fyzické osoby, podnikatele i nepodnikající osoby

Výhody Essox půjčky

  • půjčka bez poplatku za vyřízení
  • žádné měsíční poplatky
  • výhoda pojištění schopnosti splácet úvěr – zdarma
  • sleva ve výši 1 % z úrokové sazby

Pro získání Essox půjčky potřebujete dva doklady totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Pokud se vám tato půjčka líbí, stačí kontaktovat poradce Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s.

Společnost Essox s.r.o. je na trhu opravdu dlouho. Je prověřeným poskytovatelem nebankovních produktů a patří tedy k těm, kterým můžete důvěřovat. Firma je na trhu už od roku 1993. Společnost je také součástí finanční skupiny Komerční banky a tedy i zahraničního koncernu SociétéGénérale. Ke sloučení s Komerční bankou došlo již v roce 2004.

Při žádosti o tuto půjčku očekávejte náležité zacházení. Cílem při vyhodnocování vaší žádosti je nedostat vás do situace, kdy nezvládnete svou půjčku splácet. Schvalování probíhá v zájmu obou stran. Je dobré vědět, že budete své závazky schopni poskytovateli úvěru opravdu splácet a znát všechny podmínky.

Společnost vychází svým klientům vstříc i v případě změny jejich momentální zhoršené finanční situace. Pomáhá vám flexibilně reagovat a zvažuje všechny individuální požadavky klientů. Všechny smluvní podmínky a také veškeré informace o úvěru vám budou vysvětleny.