Finance

Nakupujete na Alza.cz? Přinášíme tipy, jak v tomto e-shopu ušetřit

Online nakupování je poměrně velký hit. V současné době lidé nakupují přes internet doslova všechno, nejvíce nakupují oblečení, ve velkém se začalo z internetu kupovat také jídlo. Lidé zkrátka nemají chuť čekat v dlouhých frontách, chtějí trochu šetřit svým časem, a tak přestávají v klasických kamenných prodejnách nakupovat. Bohužel na internetu se nachází mnoho lákadel, s nimiž se člověk neumí poprat a řadu z nich si tedy koupí domů. K e-shopům, na nichž s oblibou nakupujeme, patří také Alza.cz. A my si prozradíme, jak v tomto e-shopu rapidně ušetřit při nakupování.  

E-shop Alza.cz můžete znát převážně z televizních obrazovek. Má totiž na svědomí reklamy se zeleným mimozemšťanem, kterého dabuje Bohdan Tůma. Během posledních deseti let se z tohoto e-shopu stal jeden z největších prodejců v České republice, který se zaměřuje nejen na elektrotechniku, ale také na mnohé pomocníky či potřeby do domácnosti. Možná právě vy nakupujete v tomto e-shopu, proto právě pro vás jsou tipy, které možná oceníte.  

Nakupujte v den vašeho svátku nebo narozenin 

Věděli jste, že v den vašeho svátku nebo narozenin máte automaticky slevu ve výši pěti procent? I když to není extrémně mnoho, při velkém nákupu je to citelné. Navíc je tu možnost zaregistrovat se i třeba jako fiktivní osoba nebo můžete zaregistrovat členy vaší rodiny, tudíž slev bude najednou během roku více.  

Hledejte na internetu slevové kupony 

Pokud nechcete nakupovat za plnou cenu, využijte slevových kuponů, které najdete na internetu. Na mnoha webových portálech jsou jen slevy do různých e-shopů, třeba se zrovna poštěstí a bude slevový kupon i do tohoto internetového obchodu.  

Nechejte si zboží přivést na pobočku 

Pokud nechcete platit za dopravu, vyplatí se nechat si přivést zboží na pobočku. Alza.cz má v současné době stovky poboček, navíc desítky takzvaných Alza boxů, kde může být umístěna vaše objednávka. Vyjde vás to daleko výhodněji, než kdybyste museli platit tradiční Českou poštu.