Půjčky

Nejvýhodnější půjčka

Víte, jak se hledá nejvýhodnější půjčka? Na internetu je spoustu srovnávacích portálů a porovnání cen. Vyzkoušejte některý z kalkulátorů, který srovnává úvěrové nabídky. Je třeba obezřetnosti jak nenaletět žádným podvodníkům. Vybírejte z nabídky pouze solidních bankovních a nebankovních společností. Použijte kalkulačku a lehce si spočítejte, který úvěr je právě ten pravý pro vás.

Údaje o vaší půjčce

Zvolte si částku, kterou si chcete půjčit a také si vyberte, na jak dlouhou dobu si chcete půjčit. V rámci vašeho úvěru můžete čerpat jednorázově finance většinou v rozmezí od 5 000 Kč do 600 000 Kč, splácení pak probíhá po dobu 6 až 96 měsíců. Na základě vámi zadaných údajů vám kalkulačka spočítá výši vaší měsíční splátky, RPSN a také úrok, který bude přičtený.

Jakou půjčku preferujte? Od bankovní nebo nebankovní společnosti? Každá tato instituce má svá pro, ale také i proti. Banky jsou soustředěny spíše na vyšší a také dlouhodobější půjčky. Za to nebankovní instituce se zase více specializují na drobnější typy úvěrů, které vám slouží spíše k pokrytí nenadálých a neblahých finančních výpadků a situací.

Zadejte údaje

Každá z půjček má nastaveny své specifické podmínky, podle kterých může být následně schválena. Tady hraje roli zejména čistý měsíční příjem při posuzování. Jakákoliv solidní společnost vám bude schopna půjčit pouze v tom případě, pokud má jistotu, že budete mít schopnost půjčku splácet.

Kontaktní údaje jsou pak nezbytnou součástí vyplnění. Jakmile vyberete půjčku, budete společností kontaktováni. Pracovníci vám buď zavolají a pomohou vám s vyřízením úvěru, nebo budete kontaktováni pomocí SMS či emailu. O bezpečnost osobních údajů není třeba se obávat. Při žádostech jsou respektována pravidla a soukromí klientů. Proces schvalování splňuje veškeré technické a také zákonné náležitosti, které se týkají ochrany vašich osobních dat.

Po vyplnění všech vašich parametrů so kalkulačky už pak pouze stačí kliknout na srovnání nabídek a vyjede vám ucelený přehled všech možností. Dozvíte se přehledně z tabulky, kolik bude třeba měsíčně splácet a o kolik vaši půjčku přeplatíte. Dozvíte se veškeré podstatné informace o půjčující společnosti a také o nabízeném produktu. Pak se můžete rozhodnout. Zároveň vám budou i sdělena šance na zisk úvěru.