Podnikání

Přišli s jedinečným nápadem a vydělali miliony. O kom je řeč?

Vymyslet něco unikátního, co člověku přinese miliony, díky kterým se už nebude muset doživotně starat o finanční stránku věci. To je sen, který sní každý večer nespočetně mnoho lidí. V současné době se však mezi námi najde jen hrstka lidí, kteří přijdou s opravdu exkluzivním nápadem, který se posléze rozhodnou realizovat. Úspěšní lidé se dnes shodují na tom, že neexistuje žádný univerzální návod na to, jak se stát bohatým člověkem. Zatímco někteří z nich přišli s nápady, které jsou ku prospěchu, jiní zbohatli na naprosté hlouposti nebo díky nejhloupějšímu nápadu, který kdy dostali.  

Jelikož se mezi bohatými lidmi najdou opravdu jedinci, kteří zbohatli díky svému unikátnímu nápadu, prozraďme si, díky jaké myšlence se vepsali do světa bohatých a co jim přineslo bohatství. Třeba i vás jednotlivé nápady přivedou na myšlenku, která vám přinese alespoň pár stovek.  

SantaMail 

Že jste ještě neslyšeli o společnosti SantaMail? To je velká škoda! Jedná se o nápad Byrona Reese, který na něj přišel před devatenácti lety. Jedná se o společnost, která nabízí jednu službu, a sice posílá z adresy na severním pólu dopisy dětem na požádání jejich rodičů. Dopisy jsou opravdu důvěryhodné, jsou ozdobeny pěknou pečetí, tudíž děti vědí, že jsou od samotného Santy Clause. Taková služba však přijde na deset dolarů.  

Doggles 

Roni Di Lullo stojí za nápadem Doggles. Jedná se o značku slunečních brýlí, které jsou určené jenom pro psy. Sluneční brýle psům perfektně sedí na hlavách, a to díky výzkumům, jež byly v minulosti provedeny. Důvodem vzniku společnosti je povšimnutí si toho, že psi mžikají do silného světla.  

I Wear Your Shirt 

Jason Sadler zase stojí za společností I Wear Your Shirt. Jedná se o společnost, která nabízí trička, jež jsou upraveny dle požadavků zákazníků – čili jinými slovy nabízí trička jako reklamní prostor.