Půjčky

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou velmi zajímavou alternativou pro všechny, kdo mají nižší bonitu. Banky i nebankovní společnosti již více než rok musí dle nového zákona o půjčkách prověřovat bonitu klientů, což činí mnoha způsoby. V zákoně není stanoveno, jakým způsobem musí své klienty prověřovat.

Někteří poskytovatelé půjček nahlíží do registru dlužníků, další využívají své databáze zákazníků a interní podmínky. Půjčky bez registru jsou velice atraktivním řešením pro celou řadu zájemců. Půjčku lze totiž získat bez složité administrativy a především bez zdlouhavého čekání na schválení. Půjčit si peníze může dnes téměř každý žadatel, který splní podmínky dané společnosti. Půjčit si peníze je však krok, který je potřeba řádně zvážit.

Půjčky bez registrů a příjmů

Půjčky bez registrů a příjmů jsou řešením pro všechny, kdo nemohou získat půjčku v bance. Zpravidla kvůli nízkému příjmu nebo škraloupu v registru dlužníků. Velice oblíbené jsou krátkodobé půjčky do výplaty. V případě, že poskytovatel půjčky nahlídne do registru, pak je jen na něm, zda zájemci půjčku poskytne nebo ne. Sleduje důvody, kvůli kterým se do registru dlužník dostal.

Do registru dlužníků se lze dostat z těchto důvodů:

 • pozdní úhrady splátek úvěrů
 • pozdní úhrady záloh na energie
 • pozdní úhrady faktur za telefon telefonním operátorům
 • nesplácení svých závazků

V České republice existují čtyři registry, které banky i nebankovní společnosti sledují. Jedním z nich je i pozitivní registr, do kterého jsou zaznamenávány poctivě hrazené půjčky. S pomocí rychlé půjčky si lze půjčit nižší částky. Pokud poskytovatel jakýmkoliv způsobem neověří bonitu klienta, může soud určit smlouvu o půjčce za neplatnou. V takovém případě se vrací pouze jistina, tedy poskytnutá částka.

Potřebujete peníze rychle?

Potřebujete-li peníze rychle, pak jsou nebankovní krátkodobé půjčky bez registru tím správným řešením. Je však vhodné najít si nejlevnější alternativu. K tomu vám pomůže online srovnání, které je rychlé, zcela nezávislé a především zdarma. Můžete si půjčit libovolnou částku od 1 000 Kč, zpravidla do 10 000 Kč. Výhodou jsou první půjčky zdarma pro nové klienty.

Sjednání půjčky online zabere pár minut, taktéž její schválení a následné vyplacení. Peníze leckdy obdržíte doslova za pár minut. Stačí mít účet ve stejném bankovním domě jako daná společnost. Nastavíte si výší splátky a okamžitě víte, kolik musíte vrátit. Flexibilní nastavení je obrovskou výhodou. Tyto půjčky jsou určeny pro všechny příjmové skupiny, včetně studentů.

Výhody a nevýhody půjčky bez registru a příjmů

Půjčky bez registru a příjmů mají své výhody i nevýhody, které je potřeba při výběru produktu zohlednit.

Výhody:

 • Rychlé sjednání
 • Bez nahlížení do registru a
 • Bez dokládání příjmů
 • Sjednání online
 • Flexibilní nastavení půjčky
 • Okamžitě víte, kolik si lze půjčit a kolik musíte splatit

Nevýhody:

 • Krátkodobá půjčka na 30 dnů
 • Prodloužení termínu splatnosti za poplatek
 • Vysoké úroky
 • Nízké částky

Dostat se do registru dlužníků je snadné

Dostat se do registru dlužníků je mnohem snazší, než si člověk myslí. Stačí zaplatit pozdě několik splátek za služby či úvěry, případně je nesplácet vůbec. Problém není, pokud splátku uhradíte, v tom případě zpravidla není problém půjčku získat. Pokud se do registru dlužníků dostat nechcete, pak hraďte své závazky včas.

Abyste se vyhnuli možnosti záznamu v registru dlužníků, půjčujte si zodpovědně. Stačí zvážit, zda je půjčka pro vás skutečně nezbytná. Půjčujte si pouze takové částky, které jste schopni splatit. V tomto případě je lepší půjčit si nižší částku než zbytečně vysokou.