Půjčky

Zonky – pro lidi od lidí

Vánoce jsou ty tam – radost z dárků pomalu, ale jistě vyprchává, ovšem co nevyprchává, je prázdno v našich peněženkách. Vánoční svátky jsou holt velkou újmou naší peněženky. Bohužel jsme Češi, dárky nakupujeme na poslední chvíli, a to až za poslední výplatu. Sice stihneme vánoční akce, ale oblíbené a vytoužené kousky jsou už dávno rozprodány. Tudíž se pokoušíte co nejblíže se přiblížit tomu, co si blízcí přáli, a tak berete to první, na co šáhnete. Sice radost je potom menší, ale pořád je.

Než se vaše peněženka vzpamatuje z nakupování vánočních dárků, je tu velké nakupování potravin. Jezdíte převážně do supermarketů a hypermarketů, vrážíte do houfu lidí, jenž stojí u banánů, pomerančů, mandarinek a jiného ovoce. Tu samu frontu čekáte na kešu, pistácie a jiné druhy oříšků Ani bez nich se totiž neobejde klasický vánoční stůl.

Dalším velkým vyhazováním je nákup ohňostroje na poslední den ve stávajícím roce. A najednou se octnete zcela na mizině. Ovšem vánoční svátky jsou plné pohodlí, klidu a jídla, proto se nezabýváte myšlenkami na to, co přijde po prvním lednu v novém roce. Ani vás nenapadne to, že budete muset zaplatit tunu účtů za elektriku, wifi připojení či satelit. Tyto starosti holt přijdou až druhého ledna.

Jelikož jste bez peněz, rozhodnete se vzít si půjčku. Jestli jste opatrní, zkuste zvolit tu nejvýhodnější a nejbezpečnější půjčku na našem trhu, a sice půjčku od Zonky – pro lidi od lidí.

Po kliknutí na jejich web si jen zvolíte, zda chcete půjčku novou či chcete refinancovat. Jelikož si půjčujete od občanů vámi rovných, podmínky se vám jistě budou zamlouvat. Berte to však jako ojedinělé řešení, nikoliv jako stálou možnost, která tu bude vždy, když nebudete mít peníze. Půjčky představují řešení výjimečných situací a používají se na věci, které za risk zvaný půjčka opravdu stojí. Řádně zvažte situaci, než se do jedné takové půjčky pustíte.