Podnikání

Georgi od České spořitelny se daří. Těší se z milionu klientů

Pokud patříte ke klientům České spořitelny, pravděpodobně vám byl v uplynulých měsících nabídnut přechod z klasického internetového bankovnictví do George – mobilního bankovnictví, které nabízelo řadu benefitů a novinek. I když k tomuto novému zařízení přistupovali klienti velmi zdráhavě, nakonec se ukázalo, že se jedná o poměrně chytrou věcičku, která se chlubí velice snadným používáním. A tak se stalo, že aplikace George slavila rovnou milion klientů.  

Velký úspěch přišel paradoxně v době krize čili ke konci loňského roku. Statistiky ukázaly, že se v mobilním bankovnictví provedlo přes pětatřicet milionu transakcí, které byly v celkovém objemu 195 miliard. A tak se digitální bankovnictví George stalo nejvyužívanější bankovní aplikací na českém trhu.  

Aplikace George využívána nejen pro online platby 

Samozřejmě aplikace není určená jenom pro úhradu závazků. Průzkumy odhalily, že si lidé chodí do aplikace kontrolovat zůstatky na účtu, dále zde spravují své finance nebo zadávají platby a aktivují si slevový program, který slibuje cashback z mnoha internetových obchodů.  

Co aplikace George také nabízí, tak okamžité platby, možnost vytvořit si takzvanou virtuální kartu a také založit si další účet zcela bez poplatků.  

Milionový úspěch byl oslaven soutěží pro klienty 

Jelikož by tento úspěch Česká spořitelna neslavila nebýt jejích klientů, rozhodla se jim přinést zajímavou soutěž, a to o předplatné společnosti Netflix Premium na milion minut zdarma. Tato výhra náležela rovnou šedesáti výhercům, kteří tak mohli strávit volný čas u televize a oblíbených pořadů.  

Soutěž, která byla určená klientům mobilní aplikace George, probíhala ve třech soutěžních kolech. V každém jednom kole se vybralo dvacet dárkových poukazů, které byly na hodnotu osm tisíc korun, což přesně odpovídá milionu minut na oblíbené streamovací platformě.