Půjčky

Když chcete jet na dovolenou, ale nemáte peníze na úhradu zálohy

Nedávné průzkumy ukázaly, že pro Čechy je dovolená opravdu velice důležitá, že si na ni dokážou spořit i po celý rok. Samozřejmě Češi během roku nespoří jenom na dovolenou, ale spoří také z mnoha jiných důvodů. Zatímco někteří spoří proto, aby měli finanční rezervu, která se jim může dříve nebo později hodit, jiní šetří z důvodu koupi vlastního bydlení nebo právě z důvodu dovolené. Pokud však nepatříte k lidem, kteří by si pravidelně šetřili na dovolenou, přesto na dovolenou chcete jet, víme, co udělat, abyste zaplatili zálohu na vysněný odpočinek.  

V současné době je na finančním trhu mnoho, mnoho finančních produktů, kterých můžete využít a které jsou vám nabízeny. Patří k nim ostatně i půjčky, kterých využijte ve chvíli, kdy chcete zaplatit zálohu na dovolenou. Pamatujte, že půjčky vás budou tížit opravdu chvilku, ale za to zážitky z dovolené, ty budou naprosto nepřekonatelné.  

Pakliže jste se rozhodli si přece jen půjčku vzít, přinášíme vám pár tipů na konkrétní půjčky, o které se nebojte zažádat, pokud zálohu na dovolenou chcete uhradit.  

Půjčky bez doložení příjmů 

Třeba jste si během roku nemohli šetřit na dovolenou proto, že jste přišli o práci. Nebojte se, i když zrovna nemůžete doložit své příjmy, můžete dostat atraktivní půjčku. Tou atraktivní půjčkou se rozumí půjčka bez doložení příjmů, která je bezesporu snadno získatelná. Ovšem počítejte s tím, že se s ní budou pojit vyšší úroky. Tak si zkrátka nebankovní instituce kompenzuje to, že půjčujeme někomu, o němž neví, jaké jsou jeho příjmy či jestli nějaké příjmy má.  

SMS půjčka 

Pokud dělá záloha na dovolenou pár tisíc korun, pak si můžete požádat o SMS půjčku. O půjčku zažádáte prostřednictvím jediné SMS, posléze vám jsou peníze připsány na účet, a tak můžete danou zálohu zaplatit třeba hned. Opět ale opakujeme, že tato půjčka nesahá do výše desítek tisíc, ale jen to několik tisíc korun.