Podnikání

Kvalitně vyřešené BOZP a PO za nízkou cenu? Extéria to umí

Když potřebují podnikatelé vyřešit bezpečnost práce na pracovišti nebo případně požární ochranu, hledají odborné firmy, které je v této oblasti, jež je zákonnou povinností, zastoupí. Bohužel mnohé firmy za své (často ne zrovna kvalitní) služby chtějí velkou sumu peněz, která podnikatele může dostat do finančních potíží. Nejen proto je dobré vložit se do rukou firmy Extéria, která je přední společností v oblasti BOZP a PO a která je známá svými velmi nízkými cenami, jež si účtuje za opravdu kvalitní služby.

Firma Extéria působí na trhu už od roku 2011. Za dlouhých sedm let si upevnila své místo na trhu a získala tisíce spokojených klientů. V současné době naleznete pobočky firmy nejen na území České republiky, ale také na Slovensku, kde dlouhodobě prosperuje.

Nízké ceny, kvalitní služby a profesionální přístup

Pokud jste se domnívali, že nelze najít společnost, která by se postarala o BOZP a PO za nízkou cenu, přesto která se o zmiňované oblasti postará kvalitně a profesionálně, mýlili jste se. Firma Extéria to totiž dokáže. Ceny mý nejnižší na trhu, ovšem v žádném případě nedopadají na kvalitu poskytovaných služeb.

O své klienty se firma stará naprosto skvěle. Má na starosti veškerou dokumentaci týkající se BOZP a PO, kterou zpracovává tak, aby v případě neohlášené či ohlášené kontroly ze státní správy firma obstála se stoprocentní úspěšností. Také se postará o pravidelná školení, který se týkají bezpečnosti práce a požární ochrany, nesmíme 0opomenout ani vyřešení úrazu na pracovišti.

Firmy mají k dispozici technika, jenž přijede vždy, když je třeba. Stejně tak je k dispozici telefonická podpora, na níž se člověk dovolá během několika vteřin.

Reference mluví za vše

Kvalitu služeb a profesionální přístup potvrzují i klienti, kteří napsali stovky kladných referencí a recenzí na internet. Jejich reference plné zkušeností mohou být při rozhodování, jestli se do rukou firmy Extéria vložíte, klíčové.