Podnikání

Kdo patří mezi nejlépe vydělávající herečky světa?

Podnikat se dá dneska opravdu ve všem. Mnoho podnikatelů zakládá skvělé podnikání v nějakém oboru, že si založí nějakou firmu, ale je nutné zmínit, že vydělat se dá i jinak – třeba herectvím. V dnešní době se může stát herečkou naprosto každý, ale pokud je někdo dobrá herečka nebo herec, pak má rozhodně na to, aby se dostal do Hollywoodu. A teprve tady se rozjíždí ten pravý byznys!

Řada lidí si myslí, že herectví není podnikání, ale věřte nebo ne, v Hollywoodu to jisté podnikání je. Přece jenom je tu stále ta nejistota, která doprovází každé podnikání. Navíc se ve zdejších hollywoodských filmech točí takové peníze, že je nutné zmínit v rubrice „podnikání“ nejen nejbohatší lidi světa, ale také i ty nejlépe vydělávající herečky. U mužů je jasné, že vydělávají hodně, ale ženy s vysokým platem? Tak v takových cifrách se to snad nikdy neneslo!

Nejlépe vydělávající herečkou už není Jennisef Lawrence

Během loňského roku se tímto označením mohla pyšnit herečka Jennifer Lawrence, která ztvárnila hlavní postavu v několika dílném filmu „Hladové hry“ neboli „Hunger Games“. Jedná se o film podle knižní předlohy, který vzbudil nečekané ohlasy, a tak se není čemu divit, když si tento svůj post udržela nejen v roce 2015, ale také i v roce 2016. Letos to je však naprosto jinak – vyšoupla ji z první příčky skvělá Emma Stone.

Emma Stone je dnes jméno, které zná takřka každý milovník filmů. Letos vyšel do kin film La La Land, kde hrála hlavní herečku. Za tuto roli získala mimo jiné i Oscara za ženský herecký výkon. Za poslední rok vydělala neskutečných 26 milionů dolarů, díky čemuž se tak posunula na post nejlépe placenou herečkou světa.

Těšně za ní je i Jennifer Aniston

Pokud jste si vzpomněli při této anketě na Rachel z oblíbeného seriálu Přátelé, pak nebojte, je těsně za Emmou Stone. Drží se za ní na druhé příče, ale dělí jen půl milionu dolarů. Není se čemu divit, když tato krásná herečka je stále tak dobře placená. Vždyť ve svých skoro padesáti letech vypadá mnohem lépe, než jakákoliv třicátnice.