Půjčky

Půjčka Cetelem

Společnost Cetelem se na našem českém trhu pohybuje už víc než 15 let a je o silnou a stabilní společnost. Nabízí zejména klasické účelové a neúčelové spotřebitelské úvěry. V její nabídce nalezneme ale i speciální úvěr třeba na nákup auta, možnost nákupů na splátky ve všech prodejnách jejích obchodních smluvních partnerů nebo také nabídku kreditních karet.

Cetelem půjčka je na trhu již pěkně dlouho. Jedná se tedy o prověřenou a zavedenou firmu. Jaké jsou její výhody?

Proč zvolit zrovna půjčku Cetelem

  • zažádat můžete od 20 000 Kč až do 200 000 Kč
  • půjčka je bezúčelová a je na vás, co si pořídíte
  • garantovaný úrok je 7,99 % ročně a na všechno
  • možnost nastavení doby splácení od 6 do 96 měsíců
  • bez zbytečných a skrytých poplatků za sjednání a vedení půjčky
  • půjčka Cetelem je rychlá
  • lze ji pohodlně zařídit i online

Na co se dají peníze použít? Má půjčka Cetelem omezení?

Výhodou jakou má půjčka Cetelem je, že můžete dostat až 200 000 korun a ty můžete použít úplně doslova na cokoli. To je dostatečně vysoká částka na velkou pomoc. Je pouze na vás, co si za vaše peníze koupíte. Nikdo se vás tedy nebude ptát, na co a také za co jste vaše peníze právě utratili, nebo teprve utratíte.

Pokud si potřebujete půjčit vyšší částku než je 200 000 Kč, pak už je třeba prokázat účel, za kterým je vaše půjčka vyřizována. Společnost Cetelem nemá problém vám půjčit na nový i ojetý vůz, na nábytek do vašeho nového bytu nebo třeba i na nákup vaší nemovitosti. Celková výše úvěru může dosáhnout stropu a tím je až 1 milionu korun. Délka splácení takového úvěru se pak prodlužuje až na 72 měsíců, v dalších případech u vyšších částek až na 120 měsíců.

Splácení Cetelem půjčky

Splátku je nutné uskutečnit vždy do 15. kalendářního dne v měsíci. Datum je pevně stanoveno a nelze s ním nijak hýbat. Jakým způsobem tedy budete půjčku splácet? Opět záleží pouze na vašem zvážení a dalším rozhodnutí. Platit se dá pomocí složenky, převodem z bankovního účtu nebo můžete zvolit i inkaso. Je nutné vždy uvést variabilní symbol, který je na výpisu úvěrového účtu, konstantní symbol číslo 558 a v neposlední řadě i specifický symbol, kterým je vaše rodné číslo.