Podnikání

Co radí do života Conor McGregor?

V poslední době celý svět žil jenom pro jeden jediný zápas, a tím byl zápas století. Jednalo se o zápas mezi Conorem McGregorem a neporazeným Floydem. Mnoho lidí si ťukalo na hlavu a říkalo si, proč ten Conor do toho jde, vždyť Floyd je naprostá jednička, nebyl poražen, netouží být poražen. Vždyť se mu nemůže rovnat, ale on do toho čel s vidinou vítězství, a i když nevyhrál tento divácky asi nejsledovanější zápas, odešel z ringu s hlavou zdviženou – zkusil, zariskoval, sice neuspěl, ale dokázal se alespoň utkat s tím nejlepším, což byl jeho sen.

Samozřejmě nejspíš věděl, že má možná mizivou šanci, ale přesto do toho šel. Bylo to asi proto, že chtěl lidem ukázat, že to jde. Že jde se postavit i tomu největšímu soupeři a že nic to není, když vás pro jednou porazí, protože vy se z toho poučíte a příště nad ním vyhrajete. Conor McGregor je tedy taková hotová motivace, která jednoznačně poslouží do života nejen všem lidem – běžným zaměstnancům, ale hlavně nakopne podnikatele, kteří se nechtějí pouštět do boje třeba s konkurencí, která může, ale také nemusí být lepší.

• staňte se posedlými

Být posedlý není vždycky špatné. Někdy je to to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Podle McGregora by důvěra ve vás měla pocházet z vašeho výkonu. Pokud se sebou budete spokojení, pak začnete po cílu prahnout mnohem více a budete ho chtít dosáhnout co nejdříve. Staňte se tedy posedlými svými vlastními sny a cíli a teprve tak získáte přesně to, co potřebujete, co chcete v poměrně rychlém čase.

• Představte si to

Už v mnoha článcích, které jste možná četli, možná ne, jsme mluvili o síle vizualizace. Pokud si to představíš, pak to i uděláš – tím si můžete být jistí. Jestliže si představíte to, čeho chcete dosáhnout, pak taky toho dosáhnete. Je to jenom o vizualizaci – nic jiného v tom nehraje tak velkou a hlavní roli.