Podnikání

S ročním balíčkem služeb BOZP a PO budete po celý rok bez obav

Když se řekne “BOZP a PO”, bohužel až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co to vlastně je. A to je samozřejmě špatně. Bezpečnost práce a požární ochranu musí mít všichni podnikatelé vyřešenou, pokud tak není, hrozí v případě neohlášené kontroly ze státní správy vysoké pokuty a sankce, které si podnikatelé rozhodně za rámeček nedají. Jelikož mohou být pokuty až ve výši několik milionů korun (nejčastěji však ve výši stovek tisíc korun), mnohé menší podnikatele může dostat právě tato pokuta do červených čísel, ne-li rovnou do krachu. A to stačilo investovat do ročního balíčku služeb BOZP a PO, který je trefně nazvaný Klídek.

Je samozřejmé, že ne všichni podnikatelé mají čas na to, aby řešili bezpečnost práce a požární ochranu podniku. Mnozí jí dokonce nerozumí, ale to je ostatně neomlouvá. V případě, že podnikatelé nemají čas nebo sílu na to, aby se o BOZP a PO podniku starali sami, musí využít služeb, které nabízí firmy zaměřující se právě na BOZP a PO.

Jednou z firem je i firma Extéria, která je dnes označována za přední českou společnost poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. V současné době má opravdu mnoho spokojených klientů, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku. Využívaný je právě zmiňovaný roční balíček služeb BOZP a PO, který je trefně nazvaný Klídek.

Buďte po celý rok v klidu

Mnozí podnikatelé nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana, tudíž se každý den obávají toho, že přijde neohlášená kontrola ze státní správy. Nemůžou ani spát, jelikož si jsou vědomi toho, že nepodnikají bezpečně. Jenže tomu lze snadno předcházet, pokud si zřídí balíček služeb Klídek, který se jim postará o BOZP a PO po celý rok.

Součástí balíčku jsou veškeré činnosti související s bezpečností práce a s požární ochranou. Firma Extéria se v rámci balíčku postará jak o veškerou dokumentaci, tak o případnou aktualizaci, také o revize, kontroly i školení.

Zažádejte si o balíček služeb online

Pro svůj roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný Klídek nemusíte chodit daleko. Stačí vyplnit objednávkový formulář na webu www.bezpecnepodnikani.cz.