Podnikání

Jak se vyhnout vysokým sankcím při podnikání?

Podnikání na základě franchisingu se dnes stalo poměrně populární. Je to z toho důvodu, že lidé v dnešní době nechtějí být zaměstnaní, ale na druhou stranu netouží ani podnikat od samého začátku s nějakým svým vlastním konceptem. A tak se právě rozhodují pro franchising, díky kterému budou moct podnikat pod nějakou už známou firmou. Otevření své vlastní pobočky tak nebylo snad jednoduší!

Své franšízově řetězce má dnes snad každá nejen zahraniční společnost. I české společnost moc dobře vědí, že franchising jim může pomoct jenom kvést, a tak se rozhodují pro hledání společníků, kteří by si na vlastní náklady otevřeli svou vlastní pobočku pod jejich jménem. Samozřejmě jim pomůžou sehnat pracovní sílu, zaškolit je či vybavit jim prostory, aby jejich začátek byl co nejvíce ulehčen.

Mezi takové franšízové společnosti patří například i společnost Extéria, která se chlubí svými pobočkami nejen v České republice, ale rozšiřuje se už taky v zahraničí, konkrétně na Slovensku.

Co je cílem společnosti?

Cílem společnosti je postarat se, aby podnikatelé neměli starosti s bezpečností práce a s požární ochranou. Společnost moc dobře ví, že až 40% podnikatelů nemá zdání o BOZP a o PO, ale právě díky této nevědomosti je při neohlášené kontrole může čekat pokuta, která se často vyšplhá až ke dvěma milionům korun. Jenže řada podnikatelů nemá čas na neustálé poučování zaměstnanců o bezpečnosti práce či o požární ochraně kdykoliv, kdy se něco změní, a právě proto je tu Extéria – zastoupí podnikatele v této oblasti a bude ho zastupovat i tehdy, kdyby přišla neohlášená kontrola ze státních orgánů.

Staňte se i vy franšízantem!

Jestli vás koncept této společnosti zaujal, pak nelelkujte a staňte se také jedním ze zachránců podnikatelů. Svou pobočku si může otevřít každý a každý se tak může podílet na snižování počtu nevědomých podnikatelů.